Prečo zvoliť oblečenie vyrobené na mieru?

Prečo zvoliť oblečenie vyrobené na mieru?

Environmentálna udržateľnosť je dnes jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by sme mali pri každodenných rozhodnutiach zvážiť. Možno sa čudujete, prečo to spomínam práve tu, keď sme značkou oblečenia. Najmä z tohto dôvodu je mojím cieľom v tomto článku upozorniť na výhody oblečenia „na mieru“, v porovnaní s nákupom oblečenia v globálnych maloobchodných gigantoch.

Z celosvetového hľadiska je textilný priemysel zodpovedný za viac ako miliardu ton emisií skleníkových plynov ročne, čo je viac ako všetky medzinárodné lety s námornou dopravou dokopy, na základe informácií z denníka Nature Climate Change. Okrem toho asi 85% textilu končí v odpade alebo v spaľovniach, aj keď väčšinu materiálov je možné recyklovať a znovu použiť.

Hlavnou výhodou výroby odevov na mieru je skutočnosť, že každý kus odevu je unikátny, vyrobený jednotlivo, nie v obrovských množstvách.

Vďaka tomu, pri výrobe používame len také množstvo potrebnej látky, aby sme zredukovali množstvo odpadu na minimum. Keďže neustále zdokonaľujeme naše výrobky, druhým dôvodom, prečo zvoliť „odev na mieru“, je dlhotrvajúca kvalita, s ktorou budete spokojní po dlhé roky. Teraz sa pozrime na módnu stránku veci a jej výhody.

Buďme úprimní. Domnievam sa, že väčšina mužov má problém kúpiť si v akomkoľvek obchode požadované oblečenie, ktoré spĺňa požiadavky na kvalitu, dizajn, cenu a ešte Vám aj dobre sedí. Pokiaľ nie ste jedným z mála ľudí, ktorí majú dokonalú výšku, váhu a tvar tela, myslím, že s týmto problémom ste sa už niekoľko krát stretli. Stačí ak trochu športujete, prípadne ste vyššej alebo nižšej postavy a už máte problém nájsť odev, ktorý by zvýrazňoval krivky Vášho tela.

Nehovoriac o čase, ktorý musíte stráviť v obchodoch prehľadaním uličiek s oblečením a skúšaním oblečenia v kabínkach. Vieme, že existujú ľudia, ktorí si to vychutnávajú (najmä ženy) a radi trávia voľný čas nakupovaním.

Ja osobne nenávidím túto časť nakupovania a som si istý, že nie som jediný.

Ak sa rozhodnete pre oblečenie na mieru, rýchlo zabudnete na všetky vyššie uvedené problémy a objavíte nový, vzrušujúci spôsob nakupovania online. Existuje niekoľko faktov, ktoré tu zohrávajú významnú úlohu a mali by Vás presvedčiť, aby ste si to aspoň raz vyskúšali.

  • Získate oblečenie, ktoré Vám bude lepšie sedieť ako konfekcia. Ako som už spomenul, oblečenie sa vyrába na základe Vašich mier, ktoré vložíte do objednávky. Ak chcete získať svoje miery, stačí si pustiť naše stručné video návody „Ako sa správne odmerať“. S pomocou inej osoby Vám tento proces zaberie pár minút.

  • Máte možnosť prispôsobiť si každý jeden detail podľa Vášho vkusu. Na rozdiel od oblečenia z obchodu, kde niekto iný rozhoduje, ako bude vyzerať Vaša vysnená košeľa, oblek alebo nohavice, u nás tento krok nechávame výlučne na Vás.

  • Na výrobu pánskych odevov používame iba vysokokvalitné tkaniny a materiály, čo zabezpečí ako už bolo spomenuté „dlhodobú kvalitu Vášho odevu“.

  • V neposlednom rade, to všetko môžete urobiť z pohodlia domova. To znamená, že už nebudete musieť navštevovať preplnené nákupné strediská a tráviť hodiny hľadaním toho, čo potrebujete.

Teraz sa pokojne napite z Vašej šálky čaju alebo kávy a užite si nakupovanie z pohodlia Vášho domova.