Ako to funguje?

Ešte nikdy ste si nekúpili oblečenie online a stále máte nejaké pochybnosti? Po tomto článku sa už nikdy viac nebudete báť nákupu oblečenia online. Opíšeme Vám celý proces, ako si vybrať a prispôsobiť svoju košeľu tak ,aby ste si boli istý, že Vám perfektne sadne a zároveň ako postupovať v prípade, ak nájdete detail, ktorý si vyžaduje dodatočnú úpravu.

Ste jedným z mnohých, ktorí stále uprednostňujú nákup oblečenia z regálov preplnených maloobchodných predajní? Stáva sa Vám často, že nakupujete alternatívu požadovanej košele, pretože sa Vám nedarí nájsť to, čo hľadáte? A ak konečne nájdete ten kus, ktorý ste hľadali, ste opäť sklamaní, lebo košeľa alebo sako nesedí tak, ako ste si predstavovali?

Trendy sa menia a mnohí z nás už zistili, že existuje aj iný spôsob nakupovania, kde môžu byť naše nákupné skúsenosti príjemnejšie a naše očakávania naplnené z pohodlia nášho domova. Ak ste hádali, tak áno. Uhádli ste. Ide o nakupovanie online, ktoré nám ponúka neobmedzené možnosti nákupu všetkého, čo nám napadne vďaka pár klikutiam.

Prečo tráviť nespočetné množstvo hodín hľadaním toho správneho kusu v maloobchodných predajniach? Dnes si už ľahko si môžete vytvoriť požadovaný odev, ktorý Vám bude dokonale sedieť z pohodlia Vášho domova. Všetko, čo potrebujete, je pár minút Vášho času, krajčírsky meter a malá pomoc od partnera, kamaráta alebo člena Vašej rodiny.

Poďme sa teda pozrieť na to, ako si vytvoriť požadovaný odev jednoduchým sprievodcom v troch krokoch:

Krok 1.
Látka - či už chcete kúpiť tričko, oblek, nohavice alebo čokoľvek iné, prvým krokom, ktorý musíte zvážiť, je výber látky. Aby sme vám pomohli pri rozhodovaní, pokúsili sme sa stručne opísať každý jeden kus látky z našej ponuky. V našom krátkom popise sa dozviete, ktorá látka a rovnako aj farba látky je najvhodnejšia pre konkrétnu príležitosť a ako ju môžete skombinovať s Vašim oblečením.

Krok 2.
Proces prispôsobenia – Druhým krokom po výbere farby a látky je prispôsobenie zvoleného odevu, či už ide o košeľu, oblek alebo nohavice. Našim cieľom je poskytnúť Vám čo najviac slobody pri prispôsobovaní Vášho oblečenia podľa Vašich predstáv. Hľadáte formálnu košeľu a chceli by ste mať francúzsku manžetu? Páči sa vám na vrecko na košeli, kde si môžete odložiť pero počas práce v kancelárii? Alebo by ste chceli mať oblek so sakom ktoré má štýlovú úzku chlopňu? Máte sa na čo tešiť. V procese prispôsobenia Vášho odevu nájdete širokú škálu možnosti, z ktorých si môžete vyskladať odev podľa Vašich predstáv.

Ak si nie ste istí, aký golier pánskej košele sa Vám najviac hodí, alebo na akú príležitosť, stačí keď podržte kurzor myši nad ľubovoľnou voľbou, kde sa Vám zobrazí krátky popis, ktorý Vám pomôže pri rozhodovaní. Po výbere všetkých najmenších detailov je čas prejsť na tretí a najdôležitejší krok, ktorým je meranie.

Krok 3.
Prispôsobenie/meranie - posledný krok je o niečo zložitejší.

Tu nastáva čas zobrať do ruky krajčírsky meter a za pomoci partnerky, kamarátky/kamaráta alebo člena Vašej rodiny, odmerať Vaše požadované rozmery.
Pred začatím merania si vzolíte, strih, ktorý Vám najviac vyhovuje. Pri košeliach a oblekoch máte na výber z dvoch možnosti, buď slim fit alebo regular fit. Pri nohaviciach máte tri možnosti: slim fit, slim a regular fit.

Takže teraz nastáva čas merania. Znie to trošku strašidelne, ale nemáte sa čoho báť.
Pomocou našich podrobných video návodov „Ako sa správne odmerať“ je to úplne jednoduché.

Dôležitá inštrukcia: Pri zadávaní rozmerov, nepridávajte nič navyše. Jednoducho sledujte naše videá, kde je všetko jednoducho a zrozumiteľne popísané. Každý jeden video návod si môžete kedykoľvek zastaviť, prípadne prehrať odznova. Naši vysoko kvalifikovaní krajčíri Vám na základe uvedených rozmerov, ušijú odev ktorý Vám bude sedieť podľa Vašich predstáv.
Teraz ste úspešne dokončili náš tretí krok, vďaka ktorému, Vám ušijeme odev na mieru, ktorý ste si vyskladali do posledného detailu.

Po potvrdení objednávky, stačí počkať niekoľko dní a budete sa tešiť z pocitu jedinečného štýlového kúsku oblečenia, ušitého presne na Vašu mieru.