Doprava a platba

Zásielka Vám bude doručená na zvolenú poštu alebo do Balíkoboxu podľa PSČ alebo adresy. Balíkobox je dostupný 24 hodín denne. Pobočky pošty sú dotupné počas otváracích hodín. Po doručení na pobočku pošty Vám bude zaslaná notifikačná SMS správa, na základe ktorej Vám bude zásielka vydaná. Pri objednávke nad 100€ je doprava zdarma.

Zásielku Vám doručí kuriér DPD. V deň doručenia Vám bude zaslaná interaktívna správa s približným časom doručenia a s kontaktom na kuriéra. Pri objednávke nad 100€ je doprava zdarma.

Online platba platobnou kartou pomocou platobnej brány QuickPay. Po zvolení spôsobu platby budete automatický presmerovaný do platobnej brány, kde zadáte údaje Vašej platobnej karty a následne potvrdíte objednávku. Ide o rýchly a bezpečný spôsob platby zabezpečený 3D Secure

Online platby pomocou Vášho Paypal účtu. Po zvolení spôsobu platby budete automaticky presmerovaný na stránku PayPal, kde sa prihlásite a následne potvrdíte platbu. Podmienkou tohto celostovo najzaužívanejšieho spôsobu platby je registrácia a vytvorenie Paypal účtu.