O nás

Náš príbeh

Už je to viac ako rok, odkedy sa zrodila naša myšlienka vytvoriť internetový obchod, ktorý sa špecializuje na pánske oblečenie, šité na mieru.

Možno sa teraz pýtate, čo nás inšpirovalo vydať sa touto cestou? Odpoveď je veľmi jednoduchá: Prvá kúpa pánskeho obleku ušitého na mieru.

Táto skúsenosť nám dopriala neopísateľný pocit toho, čo znamená vlastniť oblečenie ušité na mieru a aké sú jeho najväčšie výhody. Nie je to len skvelý pocit pohodlia a komfortu, vždy, keď si oblečiete odev, ktorý je vyrobený podľa Vašich mier, ale aj Váš celkový nezameniteľný vzhľad. Budete vyzerať skvelo za každých okolností, čo Vám dodá dávku sebaistoty.

Nosením našich oblekov sme prijali nespočetné množstvo komplimentov, no zároveň sme zistili, že rovnako ako my aj mnohí ďalší páni majú podobný problém s kúpou pánskeho obleku, košele alebo nohavíc, ktoré im nesedia podľa ich predstáv.

Nie každé mesto má skúseného krajčíra, ktorý Vám dokáže vyrobiť oblek podľa Vašich snov, a ak aj má, zvyčajne si za tieto služby poriadne zaplatíte. Je všeobecne známe, že odevy ušité na mieru nie sú lacnou záležitosťou a nie všetci si ich môžeme dovoliť. 

Vďaka týmto zisteniam a faktom sme si uvedomili, že trh nám ponúka jedinečnú príležitosť, ktorá bude cenovo dostupnejšia a zároveň časovo omnoho menej náročná, v porovnaní s klasickým krajčírstvom. Aj preto sme sa rozhodli predstaviť Vám nový spôsob online nákupu pánskeho oblečenia, ušitého na mieru.

Na základe toho sme vytvorili internetový obchod, kde si môžete navrhnúť Váš vysnený kúsok oblečenia ušitého na mieru, bezstarostne a z pohodlia Vášho domova.
Proces prispôsobenia detailov odevu je jednoduchý a ponúka Vám výber z viac ako sto rôznych možností, vďaka ktorým si môžete vytvoriť Váš jedinečný kúsok odevu za prijateľnú cenu.

 

Naša vízia

Napriek tomu, že konkurencia v tomto odvetví je naozaj vysoká, rozhodli sme sa vydať na túto cestu, ktorá sa zmenila na vášeň s jediným cieľom: Dopriať, čo najväčšiemu počtu mužov nezameniteľný pocit z oblečenia ušitého na mieru či už je to oblek, košeľa alebo nohavice.

Našim cieľom je vyrábať odevy na mieru pri zachovaní vysokej kvality a poskytovať prvotriedne služby každému zákazníkovi. Aby sme to dosiahli, museli sme skombinovať viac ako tridsaťročné skúsenosti našich profesionálnych krajčírov, s viac ako desiatimi rokmi pracovných skúseností v oblasti zákazníckych služieb.

V blízkej budúcnosti sme odhodlaní rozšíriť našu ponuku odevov o prémiové materiály, vďaka ktorým dokážeme naplniť potreby, priania a osobné preferencie každého zákazníka.